درباره آذین


 

در دنیای امروز اقتصاد نقشی بس سازنده در ایجاد و پایداری یک کسب کار مطلوب وبی دغدغه ایجاد میکند .تنوع محصولات و رقابت در بازار آنقدر زیاد است که کیفیت محصول به تنهایی نمی تواند موجب غلبه بر رقیبانی شود که برای ارائه محصولات با اتخاذ روش هایی خلاقانه ومبتکرانه نگاه مشتریان رابه خود جلب کرده اند امروزه تجارت و بازرگانی و تبلیغات آنچنان نسبت به چند دهه گذشته متحول گردیده است .که روشهای سنتی گذشته به هیچ شکلی نمیتواند پاسخگوی نیازهای نوین باشد؛ و از این روست که برای پاسخگویی به این نیازها همواره ایده های جدید بازاریابی و تبلیغات طرح می گردد. درحال حاضر نحوه ارائه کالا و خدمات به کاری تخصصی و با تکیه بر دانش هایی چون اقتصاد، بازاریابی، تجارت ، ِآمار، جامعه شناسی ، روانشناسی و مدیریت که به هنرهایی چون گرافیک، طراحی، عکاسی و... آغشته است بدل شده ، و زمینه ساز ظهور تبلیغاتی نوین و مبتنی بر اصول علمی گردیده است . اهداف : کانون آگهی وتبلیغاتی آرین آذین با دریافت مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ایجاد واحدهای تحقیقاتی ، هنری و اجرایی و بهره گیری از خلاقیت متخصصان وکارشناسان وهنرمندان واستفاده از امکانات گسترده نرم افزاری وسخت افزاری توانسته است باارائه راه حل های یکپارچه، مقرون به صرفه و بسیار موثر برای تحقق اهداف مشتریان درزمینه هایی ماننده افزایش فروش ، افزابش سهم بازار، معرفی محصولات جدید، توسعه برند ، بازاریابی داخلی و خارجی و در آخر توسعه بازار گام بردارد. کانون تبلیغاتی آرین آذین باافتخار اعلام می دارد باتوجه به الویت اصل مشتری مداری تمام توان خود را درراستای رضایت مشتریان قرار داده ، و با ایجاد کیفیت بالای طراحی و چاپ و نیز سیستم پخش واطلاع رسانی هدفمند وکارشناسی شده توانسته است رضایت مندی نزدیک به هشتاد درصد از مشتریان خود رافراهم آورد که خود گویای عملیکرد مثبت وصادقانه این مجموعه می باشد.

مدیر عامل


 

شرایط اقتصادی و تجاری ایران باعث شده است تا بخش وسیعی از شرکتهای تجاری و تولیدی با مشکلات بنیادین در زمینه بازاریابی و فروش محصولات شان چه از داخل چه از خارج مواجه گردند. مجموعه تبلیغاتی « آرین آذین » تلاش میکند تا با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و در نظر گرفتن نیازهای مشتریان ، راه حل هایی مدون و یکپارچه را با تکیه بر اصول مدرن بازاریابی و تبلیغات ، به جهت دستیابی به بازارهای داخلی و خارجی فراهم آورد. امید آن داریم با همیاری مدیران و اساتید بیش از پیش در این مسیر دشوار موثر واقع شویم.  

                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                                                                    علی خانی

سوابق اجرایی


 

سوابق اجرایی: کانون تبلیغاتی «آرین آذین» درحال حاضر به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه صنایع مبلمان و دکوراسیون فعالیت میکند و این مجموعه با چاپ و انتشار آگهی نامه ها و مجلات تخصصی «آذین » ، « نجار» و « salon decor» و با حضور در نمایشگاه های مرتبط داخلی و خارجی و نیز دارا بودن فایل های اطلاعاتی وسیع ، جایگاهی ویژه ای را درسطح بین الملل برای خود اختصاص داده است . برخی دیگر از فعالیت های شرکت به شرح زیر می باشد:

 • طراحی لوگو ، فونت و هویت سازمانی
 • طراحی گرافیکی
 • عکاسی
 • چاپ
 • طراحی اپلیکیشن
 • برندینگ
 • هدایای تبلیغاتی
 • غرفه سازی
 • تبلیغات محیطی

تخصص ها


تیم به چند روش میتواند به شما کمک کند:

 • مشاوره و اجرای پروژه های تبلیغاتی و بازاریابی
 • تهیه و تنظیم استراتژی و کمپین تبلیغاتی تولید
 • اجرا محصولات آموزشی برای مدیران برگزاری همایش های در زمینه تبلیغات و بازاریابی و...