اعلام نتایج دو سالانه کتاب معماری و شهرسازی

29/ 4/ 96 : پنجشنبه

مراسم جایزه دو سالانه کتاب معماری و شهرسازی دکتر منوچهر مزینی در روز جهانی کتاب مصادف با چهارشنبه،4 اردیبهشت در تالار فرخی یزدی باغ موزه قصر برگزار شد. این جایزه توسط موسسه مطالعاتی فرزان زهرا حقیق با همکاری انجمن مفاخر معماری ایران و با هدف بهره‌یابی از دانش صاحب نظران حوزه معماری و شهرسازی بنیان نهاده شده است.

ادامه خبر

اختصاص 2 میلیارد ریال برای بازسازی ساختمان چوبی گمرک آستارا

25/ 4/ 96 : یکشنبه

 مدیر کل گمرک آستارا از اختصاص 2 میلیارد ریال اعتبار برای ادامه طرح بازسازی و مرمت ساختمان چوبی گمرک این شهرستان خبر داد. رسول امیدی روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: این اعتبار از سوی سازمان گمرک ایران اختصاص یافت و برای تکمیل طرح بازسازی ساختمان قدیمی گمرک آستارا، شش میلیارد ریال لازم است.

ادامه خبر

اهمیت طراحی داخلی محیط کار و مبلمان اداری 

25/ 4/ 96 : یکشنبه

اگر امروز زندگی ماشینی و شهرنشینی افسارگسیخته ما را بر آن داشته که تا به ناچار ساعت های متمادی در محیط کار باشیم، کاهش مضرات ناشی از این سبک زندگی انتخابی است که توسط خود ما صورت می پذیرد و مبلمان اداری نوژن این شانس را پدید آورده تا کارکنان محیط های اداری هرچه بیش تر از آسیب های طولانی مدت دور باشند. 

ادامه خبر

نمایشگاه تخصصی مبلمان در قائمشهر گشایش یافت

13/ 4/ 96 : سه شنبه

هیجدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر روز دوشنبه در نمایشگاه بین المللی مازندران واقع در قائمشهر گشایش یافت . این نمایشگاه با 100 عرفه و در فضایی به مساحت هقت هزار و 500 متر مربع برپا شده است

ادامه خبر

ناحیه کارگاهی مبلمان در شهرک صنعتی بیستون کلنگ زنی شد

13/ 4/ 96 : سه شنبه

روز دوشنبه طی مراسمی با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، ناحیه کارگاهی مبلمان در شهرک صنعتی بیستون به مساحت پنج هکتار با سرمایه گذاری ۲۵۰ میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

ادامه خبر

مبلمان کودک در شهر تهران طراحی نشده است 

13/ 4/ 96 : سه شنبه

مسجدجامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران در سومین جشنواره ملی دایره خلاق گفت:مبلمان شهری در تهران برای بزرگسالان طراحی شده و کودکان در این موضوع نادیده گرفته شده اند. 

ادامه خبر