ناحیه کارگاهی مبلمان در شهرک صنعتی بیستون کلنگ زنی شد

13/ 4/ 96 : سه شنبه
دسته بندی : مبل


به گزارش خبرنگار مهر، روز دوشنبه طی مراسمی با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، ناحیه کارگاهی مبلمان در شهرک صنعتی بیستون به مساحت پنج هکتار با سرمایه گذاری ۲۵۰ میلیارد ریال کلنگ زنی شد.
نعمت الله حقیقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در این مراسم اظهار داشت: در حال حاضر  واحدهایی صنفی مبل موجود در سطح شهر پراکنده هستند و تولیدات مبل ما تا کنون در استان شکل نگرفته است.
وی بیان کرد: در حالیکه همدان ده هزار اشتغال در تولید مبل دارد اما متاسفانه با وجود اینکه بازار مصرف خوبی در غرب کشور از جمله لرستان و ایلام وجود دارد اما در استان تولیدات مبل شکل نگرفته است.
حقیقی گفت: هدف ما در این مکان ایجاد نمایشگاه است و آینده نگری ما هدف این است که در زاگرس پاستل تولید مبل داشته باشیم و امیدواریم اینجا محل خرید منطقه غرب و موقعیتی در حد یافت آباد باشد و ما علاوه بر تولید کننده های استان به برندهای مطرح نیز فراخوان میدهیم.
وی افزود: اینجا بهترین منطقه در شهرک بود که بلاتکلیف مانده بود و  برای این کار اختصاص دادند، ۶۶ غرفه در اینجا خواهیم داشت و از فردا قابل واگذاری است و در واگذاری نوع مشارکت ها مشخص می‌شود.
یزدانی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه نیز اظهار داشت: بخش خصوصی همکاری کند و وقتی بخش خصوصی وارد اینجا شود کار قوت میگیرد و نباید مردم را معطل کنید.

#ناحیه#کارگاهی#مبلمان##شهرک#صنعتی#بیستون#کلنگ#زنی#کرمانشاه
اخبار مرتبط
نظرات